28. 20:00-1:00 ul. Dziewięciu Muz, FILHARMONIA GORZOWSKA

CIEMNA STRONA FILHARMONII – tej nocy w Filharmonii obudzą się mroczne siły, które sprawią, że każdy zwiedzający zapamięta tę wizytę na długo.

Gwarantujemy, że nie będzie miło i przyjemnie, nie będzie bezpiecznie i komfortowo, w zamian za to – będą ciarki, mrożące krew w żyłach emocje. Lubisz się bać ? Na czas zwiedzania rodzicom z dziećmi poniżej 10 roku życia oferujemy opiekę nad pociechami w sali zabaw.

Ciemna Strona Filharmonii to wyjątkowe i zaskakujące miejsce na mapie Nocnego Szlaku Kulturalnego. Przed naszymi Gośćmi odkryjemy najmroczniejsze zakamarki Filharmonii, zabierzemy ich w miejsca owiane grozą i tajemnicą. Tej nocy może wydarzyć się dosłownie wszystko! Spotkanie z duchami, zjawami i marami, które wraz z nastaniem mroku przejmują panowanie nad tą instytucją – to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekają na odwiedzających. To propozycja dla tych, którzy lubią się bać!

Z uwagi na rodzaj atrakcji minimalny wiek zwiedzających to 10 lat, jednak i młodsze dzieci znajdą u nas coś dla siebie. Spragnionym silnych wrażeń rodzicom, którzy zdecydują się na zwiedzanie rodem z dreszczowca proponujemy opiekę nad dziećmi w specjalnie przygotowanej strefie zabaw.

Czas oczekiwania na zwiedzanie umilą muzycy Filharmonii Gorzowskiej, którzy zagrają dla Państwa w patio. Muzyki na żywo będzie można posłuchać od godz. 20.00 do 24.00.