Ponadto:

Śladami gorzowskiego UFO (20 min.) – projekcje filmu E. Kozubal, E. Bone, Ł. Jankowskiego w: MOS – Kino 60 Krzeseł (17:20, 21:40), w MCK Amfiteatr (20:50), Klub Kultury Jedynka, Galeria Bezbronna, CKN Centrala, Klub MagnetOFFon,

OŚCI – gra miejska z oryginalną nagrodą, polegająca na stworzeniu mapy i dotarciu do kilku ceramicznych „wlepek” , dzieła Pracowni Ceramiki w Podgórzu.

Film paradokumentalny ,,Śladami gorzowskiego UFO”

reżyseria  Łukasz Jankowski
muzyka: Paweł Zimmerman
występują: Andrzej Fiołek , Hanna Kozubal, Tomek Malewicz, Robert Piotrowski, Jan Pawłowski,  Paweł Pawłowski i “Inni”

Polska 2016 , Gorzów Wlkp. od 3 lat, czas trwania: 20 min.

W  położonym na 7 wzgórzach , zielonym mieście na zachodzie  Polski ląduje pewnego dnia statek Dominantus  z pasażerami z innej  planety. Niezauważony przez mieszkańców miasta wrasta w jego architekturę i  staje się częścią ruchliwego ronda. Tymczasem w mieście Obcych przybywa. Władze miasta ukrywając ten fakt przed opinią publiczną podejmują współpracę z  tajnymi  komórkami agentów i wojskiem. Eskalacja tajemniczych zjawisk sprawia, że coraz częściej dziwne  informacje przedostają się do prasy. Oczywistym staje się fakt ,że coś dzieje się pod powierzchniami ulic…

Projekt  zrealizowany przez Stowarzyszenie Sztuka Miasta , autorki Ewa Kozubal i Ewa Bone , sfinansowany przez Miasto Gorzów Wlkp.- Gorzów Przystań

OŚCI – gra miejska z oryginalną nagrodą,  polegająca na stworzeniu mapy i dotarciu do kilku ceramicznych „wlepek” , dzieła Pracowni Ceramiki w Podgórzu.

Start o 21:00 w Łubudubu ul.Łokietka 32-33 Finisz o 23:55 w Centrali, ul. Spichrzowa 1 o 21:00 lub później należy sie zgłosić do Łubudubu, gdzie na hasło “ości”, przy barze dostajecie pakiet startowy: mapę i kartę odpowiedzi wraz ze wskazówkami i zasadami gry. Zestawów startowych jest 30.

Gra polega na odnalezieniu zaznaczonych na mapie miejsc gdzie znajdują się ceramiczne wlepki “ości” oraz ukrytych w ich pobliżu wierszy. Po zlokalizowaniu wlepki i odnalezieniu wiersza, tytuł wiersza i nazwisko autora trzeba WPISAć w kartę odpowiedzi. Osoba która pierwsza dotrze do Centrali z kompletnie wypełnioną kartą, wygrywa i oczywiście, zdobywa nagrodę:)

WIERSZY NIE ZABIERAMY ZE SKRYTEK!!!

pomyślcie, że jeśli tylko dwie osoby zabrałyby po jednym z wierszy , nikt nie miałby szansy na wygraną:) “W pobliżu wlepek” oznacza “w promieniu 100m w linii prostej”. Skrytki znajdujące się POZA ZASIĘGIEM WZROKU PATRZĄC SPOD WLEPKI oznaczone są gwiazdką. Wskazówki do każdej skrytki są zapisane w pakietach startowych. Kolejność znajdywania wlepek i wierszy jest ABSOLUTNIE DOWOLNA.

BY GRAć POTRZEBNE są JEDYNIE OŁóWKI LUB DŁUGOPISY DO WYPEŁNIENIA KARTY ODPOWIEDZI, LATARKI ORAZ DOBRE OBUWIE. NiE POTRZEBNE SĄ NAWIGACJE ANI SMARTFONY. ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UCZESTNIKóW GRY.

gdyby ktoś dotarł do Centrali przed 22:30 z kompletnie wypełniona kartą, a Centrala byłaby zamknięta, lub mnie by tam jeszcze nie było dzwońcie 508767155.

Powodzenia!

gdyby cos w tym opisie nie było jasne, piszcie posty na stronie wydarzenia, dopowiem, wyjaśnię. dla ułatwienia poszukiwań wlepek można zerknąć tutaj:

nazbierało się trochę moich, trochę czyiś,trochę stopklatek z ulicy…zasłużyły na osobny al-boom;)BĘDZIE WIĘCEJ:)

Opublikowany przez Pracownia ceramiki w Podgórzu Czwartek, 31 marca 2016

Start o 21:00 w Łubudubu ul.Łokietka 32-33
Finisz o 23:55 w Centrali, ul. Spichrzowa 1
o 21:00 lub później należy sie zgłosić do Łubudubu, gdzie na hasło “ości”, przy barze dostajecie pakiet startowy: mapę i kartę odpowiedzi wraz ze wskazówkami i zasadami gry. Zestawów startowych jest 30.
Gra polega na odnalezieniu zaznaczonych na mapie miejsc gdzie znajdują się ceramiczne wlepki “ości” oraz ukrytych w ich pobliżu wierszy. Po zlokalizowaniu wlepki i odnalezieniu wiersza, tytuł wiersza i nazwisko autora trzeba WPISAć w kartę odpowiedzi.
Osoba która pierwsza dotrze do Centrali z kompletnie wypełnioną kartą, wygrywa i oczywiście, zdobywa nagrodę:)
WIERSZY NIE ZABIERAMY ZE SKRYTEK!!!
pomyślcie, że jeśli tylko dwie osoby zabrałyby po jednym z wierszy , nikt nie miałby szansy na wygraną:)
“W pobliżu wlepek” oznacza “w promieniu 100m w linii prostej”.
Skrytki znajdujące się POZA ZASIĘGIEM WZROKU PATRZĄC SPOD WLEPKI oznaczone są gwiazdką.
Wskazówki do każdej skrytki są zapisane w pakietach startowych.
Kolejność znajdywania wlepek i wierszy jest ABSOLUTNIE DOWOLNA.
BY GRAć POTRZEBNE są JEDYNIE OŁóWKI LUB DŁUGOPISY DO WYPEŁNIENIA KARTY ODPOWIEDZI, LATARKI ORAZ DOBRE OBUWIE.
NiE POTRZEBNE SĄ NAWIGACJE ANI SMARTFONY.
ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA UCZESTNIKóW GRY.
gdyby ktoś dotarł do Centrali przed 22:30 z kompletnie wypełniona kartą, a Centrala byłaby zamknięta, lub mnie by tam jeszcze nie było dzwońcie 508767155.
Powodzenia!
Justyna

gdyby cos w tym opisie nie było jasne, piszcie posty na stronie wydarzenia, dopowiem, wyjaśnię.
dla ułatwienia poszukiwań wlepek można zerknąć tutaj:
https://www.facebook.com/ media/set/ ?set=a.1007782072624770.107 3741853.446580575411592&ty pe=3&uploaded=10