Oferta Specjalna lokali gastronomicznych

25. 18:00 – 02:00 Bar Sushi, ul. Spichrzowa 4

SPOTKANIA Z JAPONIĄ – ekspozycja książek o kulturze Japonii, muzyka, pokaz przygotowania sushi, nauka jedzenia pałeczkami

(Bar Sushi)

Każdy uczestnik NSK otrzyma 50% rabat na Zestaw dla Dwojga (20zł zamiast 40 zł w godzinach od 18:00 do 02:00. W skład zestawu wchodzą: Futomak z łososiem, Futomak z krabem plus herbata jaśminowa. (Bar Sushi)

 

26. 18:00 – 03:00 Bar Sancho, ul. Dworcowa 13

Przed nami niezwykła noc, trzeba więc ją zacząć i zakończyć wyjątkowo dobrze. Najlepiej przy jamajskich rytmach na plaży, z kolorowym drinkiem w dłoni.

(Bar Sancho)

Czyli w barze Sancho, nieopodal gorzowskiego pekaesu. Impreza rozpocznie się dokładnie wtedy, gdy Nocny Szlak Kulturalny. Tej nocy bar Sancho – miejsce zwykle odwiedzane przez przyjezdnych i taksówkarzy – stanie się muzyczną przystanią dla pragnących zrobić sobie przerwę pomiędzy wydarzeniami. Oprócz muzyki czekają na Was także inne atrakcje: konkursy z nagrodami, a o północy pokaz tańca z ogniem przygotowany przez grupę Velarites.

 

27. 14:00 – 02:00 Łubu Dubu, ul. Łokietka 32

Przystań Gier + Łubu Dubu = Gramy!

(Przystań Gier)

To wydarzenie przeznaczone dla osób w każdym wieku. Naszym celem jest promocja gier planszowych, prezentacja wielu ciekawych tytułów i zapewnienie jak najlepszej zabawy nie tylko miłośnikom gier, ale także osobom, które chciałyby poznać tę, coraz bardziej popularną, formę rozrywki. Formuła imprezy jest prosta: otwieramy drzwi Łubu-Dubu dla wszystkich zainteresowanych i zapraszamy do wspólnej zabawy. Na chętnych czekają tu stoły, dziesiątki gier i miła atmosfera.

Załoga Przystani Gier oraz Łubu – Dubu z przyjemnością wyjaśni zasady gier i pomoże w trakcie rozgrywki.

Przyjdź i zagraj z nami!