19. 21:00 - 24:00 Jazz Club „Pod Filarami” ul. Jagiełły 7

„After Blues ” koncert w kilku”setach” zespołu bluesowego

18:00 – wernisaż projektu fotograficznego Katarzyny Radkiewicz “…bo wszystko jest muzyką”

Józef Sobolewski – fortepian.

W programie evergreen’y muzyki jazzowej i rozrywkowej

Zespół After Blues
Agnieszka Twardowska – vocal
Leszek Piłat – gitara elektryczna, vocal
Waldemar Baranowski – gitara basowa, vocal
Dariusz ,,Kaziu” Kamiński – perkusja

Zespół „After Blues” jest  jak stare dobre wino tym razem z młodą, przepięknie śpiewającą Agnieszką Twardowską. W projekcie tym, zespół wykonuje utwory własne z 13 płytowej dyskografii zespołu (32 lata na różnych scenach w kraju i za granicą), utwory „perełki” z repertuaru Tadeusza Nalepy (2 – letnia współpraca koncertowa z Tadeuszem Nalepą), jak również „perełki” z repertuaru Miry Kubasińskiej (11 lat wspólnych koncertów) śpiewane przez Agnieszkę. Po kilkunastu koncertach zagranych wspólnie z Agnieszką, muzycy After Blues upewnili się, że w/w projekt przyjmowany jest z bardzo dużą serdecznością i gorącym aplauzem, i że należy kontynuować go ku naszej i odbiorców uciesze. Jako próbki załączamy linki kilku utworów, zarejestrowanych na koncertach.
http://www.youtube.com/watch?v=xDVTtIhmRWM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CDJl2D6eQnE
http://www.youtube.com/watch?v=na2oXUBLZrA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0iN1xzAEolQ
Dodać należy, że zespół After Blues z Tadeuszem Nalepą i Mirą Kubasińską występował w Filarach.

UWAGA:

Bilety: wstęp wolny.
Dla osób chcących zarezerwować miejsce przy stoliku w sali koncertowej klubu cena biletu 20 zł.

Projekt fotograficzny Katarzyny Radkiewicz “…bo wszystko jest muzyką”

Do projektu zostali zaproszeni zarówno artyści fotograficy jak i miłośnicy fotografii, m.in. Magdalena Szadej, Michał Kapuściński, Piotr Merda, Jacek Wasilewski oraz Artur Suchocki.

Choć autorów różni wiele, łączy jedno-nie wyobrażają sobie świata bez muzyki i fotografii. Gorzowa bez jazzu też sobie nie wyobrażają w sumie (przyp. Kasia Radkiewicz). Wystawa ma przyciągać swą różnorodnością i spojrzeniem na „dźwięki”. Co ważne nie będą to tylko fotografie z koncertów. Zróżnicowany w stylistyce i formie przekaz ma być wyrazem uznania zarówno dla wszystkich twórców-muzyków, jak i animatorów propagujących tę dziedzinę sztuki w naszym mieście.

Projekt „….bo wszystko jest muzyką” otwiera cykl fotograficzny, który na stałe zagości w Jazz Clubie „Pod Filarami”. Będziemy spotykać się częściej w tym zacnym gronie i miejscu. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału.