Program 2014

NSK Punkt 1

16:00 - 23:30 Bulwar Zachodni

Gorzów Funkowo – regionalny turniej i pokazy break dance i hip hop, Dj`s i Mc`s finał około godziny 23:00

Studio Tańca Parkieciarnia

Więcej…

NSK Punkt 1

17:00-23:00 Monofaktura, ul. Śląska 58

Monopiknik –nietuzinkowe sety dj`skie przygotowane przez Silviannę d, Konrada El, Rosińskiego, Antoniaka, Altimed Densa, Q009, Fabiana oraz grillowanie i prezentacja markowych zestawów do miksowania i produkcji muzyki

Monofaktura i PPHU EKOR

Więcej…

NSK Punkt 1

17:00 – 22:00 Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, ul. Łokietka 23

Wieczór w Bibliotece Pedagogicznej – między innymi: wystawa „Gorzów z daleka i bliska” Tomasza Żuka, warsztaty rodzinne , filcowania i decoupage, tworzenie książek artystycznych i inne atrakcje

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego

Więcej…

NSK Punkt 1

17:00 -21:30 Ogródek Cafe Costa w Parku Róż

Vege przystań trzy tury warsztatów kulinarnych trwających godzinę, start o 17:00, 18:30 i 20:00

Stowarzyszenie OPCJA

NSK Punkt 1

17:30-03:00 Mała Galeria GTF, ul. Chrobrego 4

Fotografie z Australii i Oceanii – Stefan Piosik. Wystawa gorzowskiego podróżnika, spotkanie autorskie

Gorzowskie Towarzystwo Fotograficzne

NSK Punkt 1

18:00 – 01:00 Katedra gorzowska

Zwiedzanie wieży katedralnej

Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Więcej…

NSK Punkt 1

18:00-22:00 Galeria Terminal 08, ul. Grobla 15

Scale Factor – wystawa artystów między innymi z Gorzowa, Poznania, Berlina, Cork.. Jej kluczem jest rozmiar prac nieprzekraczający 15x15x15 cm.

Galeria Terminal 08

NSK Punkt 1

18:00–02: 00 Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73

Galeria BWA –wernisaż i wystawa malarstwa Adama Styki
Galeria Sztuki Najnowszej –wystawa Tomasza Konarta ”My Family 1999”
Galeria Władysława Hasiora

MOS

NSK Punkt 1

18:30–01:00 Grodzki Dom Kultury, ul. Wał Okrężny 36

Galeria Bezbronna VI edycja. - wystawa zbiorowa, pokazy multimedialne, występy kolektywów dj-skich POZYTYV Crew, warsztaty fotograficzne, koncert CitySville

grupa inicjatywna przy współpracy z GDK

Więcej…

NSK Punkt 1

18:30 – 00:00 M2Nieruchomości S.C., ul. Pocztowa 16

Wernisaż i wystawa malarstwa Grzegorza Piotrowskiego

M2Nieruchomości S.C.

 

Więcej…

NSK Punkt 1

19:00–21:30 Łubu Dubu, ul. Łokietka 32/33

Ale puchy – wystawa fot. Piotra Merdy oraz warsztaty z techniki wielokrotnej ekspozycji w fotografii cyfrowej, eksperymenty.

Szeroki Kąt Widzenia i Łubu Dubu

Więcej…

NSK Punkt 1

19:00–00:00 willa, oficyna i dziedziniec Zespołu Willowo Ogrodowego, ul. Warszawska 35

Dziecięce zabawy Brandenburgii - wystawa oraz szereg ekspozycji stałych i wystaw czasowych prezentujących konwisarstwo, rzeźbę i malarstwo portretowe i inne.

Muzeum Lubuskie im J. Dekerta

NSK Punkt 1

19:00 – do ostatniego chętnego, Bulwar Wschodni

Wszechświat na wyciągnięcie dłoni - Prezentacja sprzętu, techniki i metod obserwacji zjawisk astronomicznych. Prelekcje, warsztaty fotografii, prezentacja teleskopów.

Gorzowska Grupa Miłośników Astronomii „Gamma”

NSK Punkt 1

19:00-22:00 Kamienica Artystyczna Lamus, ul. Sikorskiego 5

Z albumu gorzowian VI- wernisaż wystawy prezentującej nieznane fotografie z prywatnych archiwów mieszkańców, prezentacja wydawnictwa „Z albumu gorzowian”, utwory z czasów PRL-u w wykonaniu Gigadrum

Kamienica Artystyczna Lamus i Gazeta Lubuska, Stowarzyszenie Promocji Kultury „Kamienica”, Stowarzyszenie Gigadrum

 

Więcej…

NSK Punkt 1

19:00-22:00 LOK, ul. Kosynierów Gdyńskich 15

Wieczorek Strzelecki – prezentacja dyscyplin strzeleckich, broni palnej historycznej i sportowej wykorzystywanej w konkurencjach dynamicznych 3GUN, wypróbowanie umiejętności strzeleckich.

Lubuska Wojewódzka Organizacja LOK, Sekcja Strzelectwa Dynamicznego 3 GUN przy LOK Gorzów, Stowarzyszenie Strzelecko- Kolekcjonerskie Kaliber 7,62 ze Skwierzyny

NSK Punkt 1

19:30–20:30 w przestrzeni miasta/centrum

Dobre kino porywa! - Potrójny flashmob

MOS – Kino 60 Krzeseł

NSK Punkt 1

20:00–03:00 Stary Rynek

Miasteczko Landsberg -wernisaż instalacji fotograficznej. Czar starego Landsberga, atmosfera przedwojennych uliczek przy dźwiękach słynnych w całej ówczesnej Europie szlagierów jak „Tango Milonga” czy „Ta ostatnia niedziela”

Ludzie dla Miasta

NSK Punkt 1

20:00-23:59 MCK, ul. Drzymały 26

Slam Poetycki o Złotego Pieroga – otwarta forma pojedynków poetyckich na przedstawiane przed publicznością własne wiersze

Robotnicze Stowarzyszenie Twórców Kultury i MCK

NSK Punkt 1

21:00-21:40 Stary Rynek

Koncert orkiestry strażackiej

Orkiestra Dęta OSP – Siedlice

NSK Punkt 1

21:00–03:00 ul. Mostowa 4

Koncert War Messiah i innych grup oraz After Party w Rytmach Hip Hop

Klub MOSTOWA 4

NSK Punkt 1

21:30-23:00 Plac Nieznanego Żołnierza/Kwadrat

Zapomniana Melodia - plenerowy seans filmu w reżyserii Jana Fethke i Konrada Toma.

grupa inicjatywna Kolorowy Kwadrat, Teatr Lubuski, Kino 60 Krzeseł i MCK

NSK Punkt 1

21:30-02:00 Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73

Nimfomanka –cz. I i II seans filmowy/ 255 minut

MOS - Kino 60 Krzeseł

NSK Punkt 1

22:00- 23:00 foyer Filharmonii Gorzowskiej

Philharmonic Fashion Show – pokaz mody Zespołu Szkół Odzieżowych

CEA- Filharmonia Gorzowska, Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego

Więcej…

NSK Punkt 1

22:00-23:30 Amfiteatr MCK, Park Siemiradzkiego

KRÓL i We Draw A –koncert zespołu Błażeja Króla oraz gości , kameralna „scena na scenie”

Miejskie Centrum Kultury

NSK Punkt 1

23:00-00:30 Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9

Wyciągnięte ręce świecą w ciemności jak stare miasto –zdarzenie poetycko-muzyczne na kanwie poezji Zbigniewa Herberta z udziałem A. Góralskiej i J. Mierzyńskiego z towarzyszeniem muzyków P. Czyrki i M. Zalewskiego.

Teatr im. Juliusza Osterwy /strong>

NSK Punkt 1

23:00 – 4:00 MIXcoolTURA, ul Spichrzowa 1

Wiszące obrazy Michała Bajsarowicza, koncert zespołu anTeny

Stowarzyszenie Otwartych Głów ”Most” i Mixcooltura

NSK Punkt 1

23:00–06:00 CKN Centrala, ul. Spichrzowa 1

SubKulturNachtSchlag 3 Wystawa prac plastycznych oraz projekty multimedialne lokalnych artystów, muzyka na żywo i muzyka klubowa

CKN Centrala

NSK Punkt 1

Imprezy Towarzyszące

17:00-19:00 Stary Rynek Międzynarodowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych -prezentacja w wykonaniu sekcji rękodzieła " Klub Jedynka ". Dołączajcie !!!

21: 00-1: 00 kursować będzie Nocny Tramwaj Kulturalny oferujący rozrywkę i darmowe przejazdy (Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wlkp Sp. Z.O.O.)

Na chwilę wytchnienia zaprasza Pracownia Blague, która rozwiesi w wybranych parkach i skwerach hamaki.