Program 2013

NSK Punkt 1

16: 00 - 01: 00 Łubu Dubu, ul. Łokietka 32

"Dokumentacja, jako sztuka"

(Stowarzyszenie "Szeroki Kąt Widzenia")

 

Więcej…

NSK Punkt 2

17:00 - 02:00 Stary Ratusz, ul. Obotrycka 16

Galeria Bezbronna 2013

(Sztuka Miasta i MCK)

 

Więcej…

NSK Punkt 3

17:00 - 22:00 ogródek Cafe Costa - Park Róż

To co Ty właściwie jesz?

(Niebo Jest Boiskiem)

 

Więcej…

NSK Punkt 4

18:00 - 01:00  Katedra Gorzowska

Zwiedzanie wieży katedralnej

(Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny)

 

Więcej…

NSK Punkt 5

18:00 - 00:30 Amfiteatr, MCK

"Proces, Ciągłość, Zakłócenie"

(K. Kućko i T. Hołyński, MCK)

 

Więcej…

NSK Punkt 6

18:00 - 22:00 CEA Filharmonia Gorzowska, ul. Dziewięciu Muz 10

Melodia Mistrzów - gra miejska

(CEA Filharmonia Gorzowska)

 

Więcej…

NSK Punkt 7

18:00 - 19:00 Galeria Terminal08, ul. Grobla 15

Back to Menu

(Terminal08)

 

Więcej…

NSK Punkt 8

18:30 - 21:00 Park Róż

Z przykrością informujemy, że impreza odbędzie się w terminie późniejszym.

Odsłonięcie rzeźb autorstwa Justyny Budzyn dedykowanych „Gorzowskiej Orkiestrze Dętej” (Sztuka Miasta przy współpracy z MCK)

 

Więcej…

NSK Punkt 9

19:00 - 2:00 Mała Galeria GTF, ul. Chrobrego 4

"Od Alaski do Przylądka Horn"

(Mała Galeria GTF)

 

Więcej…

NSK Punkt 10

19:00 - 24:00 Miejski Ośrodek Sztuki, ul. Pomorska 73

"Piramida i tajemnica" oraz "Pomiędzy Formą a Przestrzenią"

(MOS)

 

Więcej…

NSK Punkt 11

19:00 - 24:00 Muzeum Lubuskie - Spichlerz, ul. Fabryczna 1-3

"Pięć barw Smoka" oraz "SKARB kultury łużyckiej"

(Muzeum Lubuskie)

 

Więcej…

NSK Punkt 12

19:30 - 24:00 Kamienica Sztuki LAMUS, ul. Sikorskiego 5

"OTOFOTO IX"

(LAMUS)

 

Więcej…

NSK Punkt 13

20:00 - 02:00 garaż Nr 3 , ul. Cichońskiego 5

"Kolaże Kolejarza w Garażu"

(Kolejarz & Relax)

 

Więcej…

NSK Punkt 14

20:00 - 24:00 Bulwar Zachodni w okolicy woliery

"Jam Lubuski"

(Studio Tańca Parkieciarnia, Napad Na Funk oraz Sinior Sklad)

 

Więcej…

NSK Punkt 15

20:30 - 23:00 Jazz Club „Pod Filarami”, ul. Jagiełły 7

Janusz Muniak Trio

(Jazz Club „Pod Filarami”)

 

Więcej…

NSK Punkt 16

20:45 - 22:00 Mishmash w NoVa Park

"Żaglowozem przez Gobi"

(Projekt Multikulti, PTTK Stilon)

 

Więcej…

NSK Punkt 17

21:00 - 24:00 obok Studni Czarownic, ul. Wełniany Rynek

Instalacja Mobilna

(Miejski Ośrodek Sztuki i Instytut Przestrzeni Artystycznej)

 

Więcej…

NSK Punkt 18

21:00 - 23:00 Kino 60 Krzeseł, ul. Pomorska 73

Najlepsze FRAPY 2012 i "Atak Karotena"

(Miejski Ośrodek Sztuki)

 

Więcej…

NSK Punkt 19

21:30 - 24:00 Grodzki Dom Kultury, ul. Wał Okrężny 37

"Ej sobótka, sobótka"

(Grodzki Dom Kultury)

 

Więcej…

NSK Punkt 20

21:30 - 23:00 Amfiteatr, MCK

Koncert: UL/KR, Pół anteny i STARA RZEKA

(MCK)

 

Więcej…

NSK Punkt 21

22:00 - 23:30 Teatr im J. Osterwy, ul. Teatralna 8

"Marzenie"

(Teatr im J. Osterwy)

 

Więcej…

NSK Punkt 22

23:00 - 02:00 CKN - CENTRALA, ul. Spichrzowa 1

Koncert BROKOR i SIŁA + wystawa

(CKN - CENTRALA)

 

Więcej…

NSK Punkt 23

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

 

Więcej…