6. 18:00-3:00 ul. Jagiełły 11, Klub MagnetOFFon (Łaźnia Miejska)

Eko Ogródekinteraktywna instalacja wizualna oparta na sztuce mappingu i videoart w wykonaniu Karoliny Jacewicz,Mateusza Kędzierskiego i Dawida Śłowińskiego , otwarte warsztaty – jam session (godz.20:00-23:55), taneczna scena klubowa (godz.1:00-3:00).

Klub MagnetOFFOn przygotował szereg atrakcji. Na skwerze przed wejściem do klubu od godziny 18:00, będzie można usiąść w Eko Ogródku i poczęstować się świeżymi owocami.  Obejrzymy tam ciekawe wizualizacje zapraszające do odwiedzania lokalu.  A w środku klubu na gości czekać będzie interaktywna instalacja wizualna oparta na sztuce mappingu i videoarcie, łącząca kombinacje światła i przestrzeni. Będzie to szereg zawieszonych, cyklicznie zmniejszających się ram okraszonych animacjami, swoista forma trójwymiarowej rzeźby cyfrowej. Również o godzinie 18:00 rozpocznie się wernisaż gorzowskiego artysty fotografa Piotra Merdy pt. Zaparowani 2 – “Więzy krwi”.

A od godziny 20:00 Zapraszamy na nocne jamowanie. Wszystkim miłośnikom muzyki  udostępnione zostaną instrumenty muzyczne, przestrzeń, a także wsparcie doświadczonych muzyków.

Od godziny 1 w nocy ruszy taneczna scena klubowa z muzyką elektroniczną. Zagrają Dj Toft ze Szczecina oraz Dj Relax z Gorzowa.